Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sluchátky A4Tech Bloody G500

Dobrý den,
dnes ráno jsem si zapnul počítač, že si zahraji nějakou hru, tak jsem si nasadil sluchátka.
Do oběda všechno jelo v pohodě a potom najednou co jsem se vrátil mě kamarádi skoro vůbec neslyšeli.
Podrobný popis: Normálně mluvím a kamarád mě slyší ok. Najednou mě slyší tak z 5% toho, jak mě slyšel.

Kdyby někdo věděl, tak mu budu strašně moc vděčný ;-)

Používáš funkci push-to-talk nebo se ti mluvení (např. na TS) aktivuje hlasem? To by mohl být jeden problém ty sluchátka mají hrozně nekvalitní mikrofon a třeba špatně aktivuje hlas na TS, jelikož ten mikrofon není citlivý. Další možnost je že ten mikrofon můžeš mít v ovladačích ztlumený.