Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook 17 okolo 30000Kč

Dobrý den,
proradí mi někdo výkonný notebook 17,3.Nejlepé s diskem SSD a druhý obyčejný disk nebo kde by se dal disk SSD přidat. Cena okolo 30000Kč.
Notebook bude využíván pro kancelářskou práci a pro úpravu fotek a videa. Něco jsem našel ale moc se mi to nezamlouvá nebo co na to říkáte. https://www.tsbohemia.cz/msi-ge72-2qd-029cz-apache _d216045.html

Ten je pomalejší a hledání na něm trvá delší dobu. Alespoň si to tak myslím nebo něco špatně chápu. SSD používám už asi 4 roky a pokaždé jsem to tak dělal pokud přeinstalován systém nemusím se o nic starat prostě smažu celý systémový disk a dělám čistou instalaci.