Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedu pro to ale..?

Chlapi v Ostravě mám zamluveny mobil lumia 1520 ale chci se zeptat na dvě zásadní otázky pro mě..
1. Má full hd a 360 pixelů na palec.. Není to málo? Všude jsou recenze že je top display ale recenze rok 2013 tehdy to opravdu bylo top ale je i teď?
2. Jde na lumiich na klávesnici nastavit ať mi to samo opravuje? Jako je u androidu že když napíšu agoj tak to automaticky opraví na ahoj

No, je tam liště s návrhy a na ní se objevují slova. Někdy to slovo je jako takové tučné a opraví se to samo. Takže ano i ne :-) Nastavení je tam mraky, nějak jsem to extra nezkoumal. Ten slovník, ta slova, se učí. Takže po čase, když používáš třeba ustálená spojení, tak ti je to hned nabídne.
Příklad. Píšu kolegyni často do sms "pac a pusu". No a když pak napíšu "pac a " tak to "pusu" se tam hned objeví. Čili dobrý, dá se psát fakt rychle.

Já jsem to nekoupil proto, protože jsem 930 kupoval použitou z bazaru a 1520 stála asi o 1300,- Kč víc. Jsem šetřil :-)
Bude to dobrý, spousta lidí má 6" telefony a jde to. Jde o zvyk. Když jsem před dvěma a půl lety kupoval 920, tak mi to přišlo jako hrozné pádlo, před tím jsem měl N8 (3,5") a za chvíli jsem si zvykl a ani mi to nepřišlo.

Ale jo. Jen to není moc na takové to vrtání se v tom, je to uzavřenější. Na druhou stranu systém běží svižně, bez nějakých záseků a podobně. Běžné věci bez problémů. Nějaké ty customrom, rooty a podobně, to ne. Prostě to funguje a dělá co má; vizuálně je to samozřejmě hodně jiné než Android. Ne třeba tak efektní, ale dobře přehledné.
A i kdyby ne, tak do 14 dnů se to dá vrátit, ne?

Jde o to, kdy. V červenci 2013 jsem koupil zánovní 920 za asi 8500,- Kč, to 925 stála ještě přes deset. Tu 930 jsem kupoval letos v červenci použitou za 7500,- Kč; 1520 stála 8700,- Kč nebo tak nějak... Hodně jsem o ní přemýšlel, to jo. Ale zase bylo potřeba prachy jinde.
Ostatně, tou 930 jsem se odměnil za nekouření :-) Za dva měsíce místo cigár a bylo na ní.