Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P8 lite

Dobry den, ako nahrám nový firmware do mobilu Huawei P8 lite. Potreboval by som rozbehať dual sim, vraj sa to da cez nový firmware..mobil bol braný od operatora

Tak už asi všechno vím, problém je v tom, že poslední fw verze B133 (vsadil bych se, že jí máš taky) nelze uváděnými postupy zkonvertovat na funkční dual sim. Budeme si muset počkat, až to někdo rozlouskne ... Ty operátoři jsou stejně ale šmejdi, že ty telefony takhle schválně kazí, to snad není pravda :-D