Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt- nove pc

Zdravím, mám PC staré asi 3 týdny a všecko slapalo jak mělo dodnes kdy přišel první freez PC, a při následném restartu modrá smrt.. Pak jel PC v pohodě a o pár hodin později následovala další řada modrých smrti a teď to zase jede v pohodě... Teploty jsou v pohodě totálně nevím co to má znamenat.. Mám w7 SP1.
Sestava:
Fx8300,msi r9 270, asusm5a97 r2.0
Díky :)

tady někdo neumí sejmout aktivní okno z obrazovky.

bios version: 2501 - snad vyhovuje.
chyby ntoskrnl jsou často chybami ovladače. bugcheck nad 100 zároveň bývají chyby hw, ale je mezi nimi přimíchaná jedna "vadná" síťovka.
začal bych proto nejjednodušší chybou: vlastní instalace ovladačů - to bývá obvyklý průser.

ať moc netápeme: po instalaci systému se jako první instaluje "AMD Chipset Driver".
pokud to bylo jinak, formát a znovu.