Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace aktualizací systému Windows se nezdařila. Vracení změn. Nevypínejte počítač

Mám win8 ... nový notebook poprvé to chtělo vypnout a udělat aktualizaci. Pak naskočilo Konfigurace aktualizací systému Windows se nezdařila. Vracení změn. Nevypínejte počítač. Běží to tam tak 3 hodiny ... nevíte ? Mám čekat ? No co mi vlastně zbývá. Neměl jste někdo stejný problém ? Děkuji za odpověď. Jsem po těch 3 hodinách z toho neklidný.

Nebyl bych neklidný, to je vlastnost Win a často se to stává i u sedmiček, že nezvládají hromadné aktualizace. Je potřeba postupovat při aktualizacích v několika postupných krocích, už to zde bylo popisováno, nejprve bych to obnovil do výrobního nastavení. Pak spustit aktualizace ručně a dával je tam odshora dolu cca po 10 nebo 15 a pak restart a znovu. Frameworky a ty mám v podezření že to mají na svědomí až úplně na konec po třech po čtyrech. Návod na opravu je v tomto odkazu 949358 .