Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" židle k PC

Ahoj , už delší dobu plánuji že si koupím novou židli k PC . Bohužel nemám tolik finančních prostředků nato abych si mohl dovolit kupovat židli za 6000 . Proto váš žádám o doporučení židle do 3000 která je nějak podobná DX racer , aby měla třeba podpěru hlavy atd . Děkuji

Kožené bych nechtěl ani zadarmo, jedině mikrovlákno. Zkus se inspirovat tímhle mým popisem při hledání křesla k PC. To moje křeslo bylo sice výrazně dražší, než požaduješ (přes 5 000,-), ale těch uvedených zásad bych se držel (pozor na nosnost). Nejdůležitější je fakt osobní vyzkoušení, z obrázku nepoznáš, jak je židle (ne)pohodlná. A třeba narazíš i na nějakou židli, kterou ani na internetu nenajdeš, jak se to stalo mě.