Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové GPU,CPU,Ram,Deska + starý Hard disk

Ahoj,chtěl bych kupovat nový harware (třeba AMD FX-8300+GTX760+8GB Ram+nějaká deska) do staré pc sestavy s tím že harddisk bych nechal stávajcí - http://disctech.com/Seagate-Barracuda-250GB-SATA-H ard-Drive-ST3250620AS . Myslíte, že to bude kompatibilní a nebude HDD ostatní harware (třeba při hraní her) nějakým způsobem brzdit? Díky

Přesně jak napsal Hanysek, jestli jsi se ptal s ohledem na to, jestli půjde nová generace k té staré, tak ano půjde :) Rozvržení a zapojení HDD se nemění už sakra dlouho a na svůj relativně nový PC, kde i přes to používám win XP :P, jsem zapojil disk ze staré bedny o velikosti 40 GB, někdy z roku 2004, úplně v pohodě :)

nebude HDD ostatní harware (třeba při hraní her) nějakým způsobem brzdit?

To zalezi aj na stave tvojho HDD. A potom na parametroch a veku. Vseobecne sa da povedat, ze cim starsi HDD, tym pomalsi shit to je. Na system sa preto stare harddisky prilis nehodia.

Myslíte, že to bude kompatibilní

Fungovat s novou zostavou bude, toho sa bat nemusis.