Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Ericsson Xperia X10 mini pro - nenabíjí

Zdravím, mám problém s mobilem. Nechce mi nabíjet, zkoušel jsem normálně přes adaptér (a USB kabel) tak i přes PC a nedělá to nic... Někdy se ukáže indikace, jakože nabíjí, ale přitom nenabíjí, je furt jaksi v nule. Adaptér jsem proměřoval a je tam 5V přesně jak má být, zkoušel jsem jiný kabel, baterku mám novou a zkrátka už si nevim rady... Poraďte prosím vás čím by to mohlo být, popřípadně jak zjistit, co je špatně, co mám například proměřit atd. Kabel vylučuju, protože přes druhý co jsem zkoušel jsem v minulosti už párkrát nabíjel a v pohodě... Předem díky za rady ;)

Ahoj,

Jednoducho je možnost toho, že ti odešel napájecí obvod a baterie a adaptér jsou v pořádku. (spíše velice pravděpodobné, když ti to nenabíjí na více adaptérech).

Zkus ještě jinou baterii i nová může být vadná...

Zajdi do servisu ať se mrknou jestli ti nezoxidoval napájecí obvod.

Výměna je většinou tak kolem 800,-.