Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Věktrák po probuzení ze spánku neběží

Zdravím, mám takový problém, zde je běždý den a daný problém: Příjdu domu, probudím notebook z režimu spánku, větrák se neroztočí, procesor dosáhne 115°, sekne se myš a obraz, a po 3 sec se notebook vypne jako kdyby mu vypadlo napájení. Poté pustím notebook, větrák se začne otáčet a vše je v pořádku až do večera, procesor má kolem 50°C, večer notebook dám spát a po příchodu domu další den se vše opakuje. Kde může být chyba že se netočí? Teplota procesoru po probuzení ze spánku bývá 20°C a notebook mám HP copmax nx6325.

Co si robil odkedy to naposledy slo? Nieco si updatoval vo Win? Ovladace?
Mozes skusit vratit Win na nejaky bod obnovenia ked to este slo (kvoli ovladacom), pripadne aj to vypnut a vybrat nabijacku aj baterku na minutu, ak sa neda tak hladat ci neni zospodku dierka pre reset EC.