Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Šmouhy u prvků na monitoru

Zdravím,
dnes mi přišel nový monitor HP Z24i.
Po vybalení a zapojení jsem zjistil, že je vše ostré, ale u některých prvků je vidět rozmazaný horizontální pruh jakoby stín. Nevím jak přesně to popsat, tak jsem se to snažil vyfotit a postnout sem.
Rozlišení na monitoru mám 1920x1200, jak má být nastaveno.

monitor

Pokud někdo bude vědět, jak to odstranit, budu strašně rád.

Mockrát díky za odpovědi :)

A co ma monitor ked nema HDMI? Dnes snad maju vsetky HDMI. Alebo mozes napr. zapojit HDMI na DVI.
Ked chces pouzivat VGA tak potrebujes kvalitny kabel (nemas), kvalitny vystup (asi tiez nemas), a mozes si skusit znizit obnovovaciu frekvenciu vo Win (v detailnych nastaveniach na karte Monitor) ak mas nahodou nastavene viac jak 60Hz

Tak paráda, měl jsem sice strach, že bude špatný monitor, ale nakonec to byl opravdu kabel... Kupoval jsem nový VGA za 950,- a myslel si, že to bude aspoň v mezích koukatelnosti... Zkusil jsem jiný VGA kabel, o několik stovek levnější a monitor je již naprosto bez problému. Zítra jim ten kabel zajdu reklamovat a snad druhý kus už nebude zmetek. Děkuju všem za rady, moc mi to pomohlo :)