Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava do 800 eur

Dobry den potreboval by som pomoct s kompletnou PC zostavou do 800eur SSD vyhodou ... ide mi hlavne o dobry vykon za dobru cenu Dakujem
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: PC Zostava (karel)

Kdyby jsi dokazal prekrocit hranici o 100-150E, tak mas i5 4590 s GTX970, na co bych si urcite osobne priplatil, i kdybych mel mesic pockat, kde v FHD (1920x1080) neni hra co by jsi nespustil prakticky se vsemy filtry Vysoké-Ultra..

Ono jde i oto, kdyz si nekdo stavy "Nové PC", i pres to ze ASUS M5A97 R2.0 neni spatna deska, nejde zrovna o novinku a je jiz nekolik let co je na trhu, davat do nového PC zkladni desku co ma skoro 4 roky, osobne bych ji DNES jiz nekoupil, Chipset AMD 970 + SB950 neni zrovna to, co je dnes nak vyhledavané, i kdyz zustava dobrou alternativou, ze nema PCIE 3.0, coz ma prakticky kazda intel ZD, neni prekazkou a nicemu nevadi..