Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost titulků

Chci se zeptat jestli jde zvetsit velikost titulku kdyz se pousti film v DVD prehravaci. Jde to nejak nastavit jeste predtim nez film spolu s titulky vypalim? Navod na svuj DVD prehravac sem procetla a nenasla zadnou funkci, ktera by velikost titulku zmenila. Diky predem za odpoved

Velikost titulků u čeho? U DVD filmu nebo u filmu AVI (DivX, XViD)?
Pokud to nenajdeš v návodu nebo v menu přehrávače, tak pomůže pouze
novější firmware, který tuhle možnost případně podporuje.
V obojím případě lze uspět, ale v případě AVI s externími titulky
poměrně nesnadno (pokud tvoje DVD přehrává AVI + titulky s diakritikou),
v případě DVD hodně hodně nesnadno. To jsem o tom jen četl a čuměl jsem.

Omlouvám se, v záplavě studijních povinností jsem zapomněla odpovědět a vzpomněla si až dnes :-[.

Mám vždycky filmy AVI (velikost většinou 700 MB až 1500 Mb) a k tomu si vyhledávám titulky takze nejsou součástí filmu ale samostatný soubor.

Nevím co myslíš tím novějším firmwarem....