Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire 6930 - Vyčištěn a stále pomalý

Zdravím. Spíše bych se chtl zeptat na pořádný očistový program..
Acer i po odinstalování všech vylepšováků internetu a zbytečných programů je stále pomalý a při poslechu třeba Youtube a prohlížení Facebooku youtube nereaguje nebo je písnička strašně přerušovaná zasekáváním.. Vím že už je tady toho hafo všude, ale u mě jsou podmínky takové, že se zatím nesmí přeinstalovat Win a očistu notebooku si zatím netroufnu neboť není dá se říct můj :)

Jak jsi to čistil? To se normálně dělá pomocí vysavače nebo stlačeného plynu. Změř aspoň teploty při zátěži a podívej se, jaké nesmysly se spouští při startu. Kontrola všemocnými programy MBAM a AdwCleaner v nouzovém režimu taky neuškodí.