Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raspberry a Ubuntu MATE

Zdravím.
Již par dní mi to vrta hlavou jak to nainstalovat.
Zatím jsem na všech raspi používal raspbiana a cpal obraz na kartu přes Win32DiskImager.
Pokud to chci rozchodit tímto způsobem, musím mít již na kartě nějaký linux nainstalovan.

Takže pokud jsem to dobře pochopil, nacpu na kartu raspbiana a přes něho nainstalují ten MATE.

Tak už mi to pomalu začina zapalovat.
Je to postup, kdybych měl doma počítač s linuxem.

A když nemam tak by to mělo jit přes ten Win32DiskImager

Stahnu ve win.
Rozbalim a mam ubuntu-mate-15.04-desktop-armhf-raspberry-pi-2.img
Což Win32DiskImager umí :-D

A tak to vypadá, když si člověk přisedne to spojení mezí PC a uživatelem ;-)