Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa notebooku

Frajerka ma v plane kupit novy notebook do 550€.
Ma vyhliadnuty Lenovo G50 80E501V6CK. Da sa za tu cenu vybrat aj lepsie? Dakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu frajerka přece nechce. (karel)

grafiky si môžeš porovnať Laptop Video Graphics Cards - Benchmark List
kedže to prve Lenovo ktore som sem postnul ma core boost, tak je ten rozdiel minimalny, síce kvoli určitým faktorom (teplota, napájanie, čas ktorý jede procesor v core boost) spôsobí že reálne sa dostaneš na frekvenci 2.5-2.6GHz a nie na celých 2.7, ale je to minimálny rozdiel. Reálny rozdiel je tam, no je fakt zanedbatelný...
čo sa týka SSD, mám s ním hodne dobré skúsenosti (celkovo systém je omnoho svižnejší, aplikace sa taktiež spúštajú rýchlejšie)