Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit - chyba snímače víka (?)

Dobrý den,

mám malićký problém. Po převozu ntb jsem jej vytáhl a po stisknutí power buttonu se nic nestalo... Stalo se to už několikrát, ale po naklonení ntb nebo samotného víka se ntb po opětovném mačkání spustil. tudíž mám podezření na snímač otevření/zavŕení víka, ntb si podle mě myslí, že je zavřený a tím pádem zabraňuje spuštění...
Poradil by mi někdo alternativní možnosti nebo mi aspoň napsal, kde se tato mrška (snímač) v ntb nachází?

Jedná se o ASUS X550VB.

Děkuji moc.

nevoeri. To nastavenie vo Windows nema nic spolocne so zapinanim.
Lid switch zvycajne ani nijak neblokuje zapinanie, takze si myslim ze s tym jeho problemom dany spinac ani nic nema spolocne, ale v EC mohol vyrobca urobit nejaku logiku ktora kuka aj na to, takze ked to chce skusat overovat tak si dat do google model toho notebooku a slova lid switch a kukat ci niekde neuvidi popis/video ze kde presne je ten switch v tom NTB.
P.S. ja by som sa zameral najprv na powerbutton a to tak ze by som to v rozobratom stave skusil zapinant pinzetou, ale pricina moze byt nekonecne mnozstvo roznych veci.

Ked to mas rozobrate tak ho musis niekde vidiet, bud to je u displaya/pantov ako taka tycka co trci a pri zatvarani sa tycka zatlaci do tela ntb, alebo je ten spinac zvycajne niekde napr v strede na hrane tela notebooku u touchpadu apod. (ten moze byt dnes aj magneticky apod t.j. ne mechanicky, ale clovek vidi nejake 2draty ist z toho apod)

O to právě jde, zaráží mě, že nic takového tam není :D

Ať hledám jak hledám tak nic mechanického, pokud by byl magnetický, tak by se podle mého neměl jak pokazit, aby snímal ikdyž žádný magnet není v dosahu, jedině nějaký laserový snímač nebo něco, to je tak jediné, co mě napadlo... Ale tomu zase po oddělání "case" by nemělo bránit nic v rozhledu, takže by snímání mělo být OK.. V tomhle si fakt nevím rady.

Ked pozeras od touchpadu smerom k spodnej hrane (k uzivatelovi), neni tam nic z coho idu 2 draty? pripadne to mozno je na jednom kabli spolu s touchpadom.
Alebo niekde u pantov, neviem kde to mas ty.
Ja si nemyslim ze to je tym spinacom, asi tam mas niekde blby spoj a kyvanim to este nejak slo, teraz uz nejde ani to. Asi by si to mal skusit este kyvat tak jak predtym :)

Ntb bohužel vůbec nespustím a v nastavení jsem žádnou akci nastavenou měl, protože se ntb samovolně uspával. Vím, že se snímačem chyba byla, proto to k tomu přiřazuji, ikdyž byla nastavena žádná akce tak problikával display, takže vpoŕádku určitě snímač není.