Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prohozene osy X a Y myš Trust

Zdravim, stala se mi takova vada na mysi, prohodila se a i asi prevratila osa X s osou Y. V čem je problem? Tahnu s mysi doprava, kurzor jede dolu, tahnu s mysi dolu,kurzor jede doleva.. atd. Mam bezdratovou mys Trust, bližší info bohužel nevím. Už v minulosti se toto stalo ale po par minutach to odeznelo, ted to trva uz 2 hodiny. Nejake rady? jinak mys ma z nejakeho duvodu uz mesic invertovane osy, na to pouzivam program ktery je hodi zpet. Ve win jsem zadne nastaveni na osy nenasel. Za jakekoliv rady budu rad.

Abych tak nejak shrnul co se stalo... Vymazal jsem ovladace a po opetovnem zapojeni prijimace signalu pro mys, mys zázrakem funguje jako kdybych to nesmazal.Jedine co se zmenilo je to, ze to chce opet neco instalovat. Ach jo...

řešil jsem stejný problém sice o dva roky později, ale řešení je takové že stačí pustit opravny soubor, který vratí vše do pořádku.

Je ke stažení na stránkách výrobce

https://www.trust.com - kde najdete svoji myš a program v sekci download, nebo stáhnete program přímo z následujícího linku

http://trust.cordoba.cdn.lukkien.com/publicpreview/18519/drivers_1167579/native_zip/16006183