Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem noťas do 12k

zdravím hledám noťas tak do 12 000kč chtěl bych i trochu herní ale vim že za ty prachy to určitě nebude :D kdyby jste o něčem věděli budu rád ;-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To Lenovo je celkove lepsi volbou, vyhoda Asusu je paradoxne mene kvalitni obrazovka s nizkym rozlisenim, diky cemuz rozbehas vic her.

Problem techto levnych notebooku (vsech) je ten, ze vyjma toho, ze novejsi hry diky slabe graficke karte vubec nerozbehas, take to, ze se na levnych notebookach setri na chlazeni a proto se ve hrach notebooky prehrivaji a rychle se zkracuje zivotnost, vysledkem byva, ze notebook maximalne prezije 2letou zarucni dobu a potom umre.