Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mys s velkym dosahem a silnym signalem

Ahoj, shnáním myš, která se dá v pohodě používat na velkou vzdálenost (v praxi v obýváku, kdy je komp připojen na TV a vy sedíte až někde na sedačce)

všude jsou teoretické dosahy v pohodě, ale já mám zkušenost, že v praxi to tak prostě nefunguje.
Nemá někdo osobní zkušenost?

Díky

bezdrátové myši a klávesnice logitech fungují i přes stěny. Důležité je nemít ten nánopřijímač utopený někde vzadu za PC.

doma používám u HTPC kombo klávesnicomyš genius a kromě extrémně rychlého vybíjení baterky funguje v celém obi-van-kenobýváku.