Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista

Používám Win Vista a nejde mě v C:\Program Files vytvořit složka ale když něco nainstaluji tak si to tu novou složku udělá a program se nainstaluje.Když si jí tam chci udělat já přes Win Commander tak nic.Prosím o radu.

Abychom mohli vytvářet složky v "Program Files", je nutno mít vypnuté UAC = správa uživatelských účtů. Pak už to jde no problémo i v TC, nebo v jiném souborovém manažeru. Teď jsem to otestoval a je to tak. Pokud je vypnuto, dá se vytvářet složka dle požadavku uživatele a pokud je zapnuto, nejde to. Při instalaci jsi musel potvrzovat, že skutečně to myslíš vážně a chceš intalovat to či ono tam a onde... Proto se vytvářela ta složka v C:\ atd. Ono je to UAC vymyšleno dobře, ale dost to otravuje zkušenější uživatele...