Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace Windows 8.1

asi před měsícem jsem si koupil notebook acer aspire V5 s Windows 8.1 a špatně se mi v něm dělají aktualizace. Aktualizace jsem dělal většinou při vypínání notebooku. Tak třeba včera jsem dělal 11 aktualizací Windows. Udělali se mi 3 aktualizace z 11 a notebook se mi vypl. Ráno jsem notebook zapl a napsalo mě to, že všechny aktualizace byly neúspěšné. Proč ty aktualizace nefungují?

to tam snad aj niekde pise, ze co za chyba. Skus ich znova. Pripadne mozes aj zmazat obsah zlozky softwaredistribution\download\ a skusit znova v update vyhladat aktualizacie a nainstalit.
Moze sa da toho drbat aj nejaky debilny antivir, vir, alebo ine podobne veci.