Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu při výběru mobilu

Ahoj kluci možná i ženy,potřebuji poradit chci mobil.. Asi tak do 10 000 díval jsem se do starších příspěvků a radite lg g3 a s5 od samsungu ale ani jeden mi nevyhovuje.. Nemáte jiné nápady?
Chci full hd display 13+ mmgpix foťák 2 gb rám 4 jádro.
5,5-6 palců ideál ale když bude 5 tak se smířim :) díky

Lumia 1520 ale jak říkáš ty aplikace nejsou tak dokonale jako na android zejména ty sociální sítě ale zase máš stabilní systém..
Note 3 tam je asi vše ok krom toho touchwizu ale teď mě tu budou nadávat že to není pravda.. Jinak nevím možná seženeš huawei mate 7 který ale nenabídne například optickou stabilizaci což je škoda