Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje Bios ani ahci

Dobrý deň mám taký problém že mi nejde otvoriť bios A nejdú mi žiadne porty pravdepodobne mám vypnuté ahci ale nemôžem sa dostať do biosu stlač Del nefunguje nič počítač sa normálne spustí skúšal som vybrat bios baterku ale spustilo sa mi to len tak A potom už nie

Ked odpojis hdd, tak sa tam urcite dostanes. Da sa to sice aj bez toho, tak ze budes kukat na Numlock led a zacnes mackat spravnu klavesu hned potom jak sa rozsvieti. Spravna klavesa nemusi byt del.

A ahci ti funguje, preco by nefungovalo. Ahci je radic disku.

To skúsim ale ešte raz lebo sme sa možno nepochopili zapnem PC A nemôžem sa dostať do PC cez heslo A nejde mi klávesnica ani mís ani žiadne porty raz som sa dostal do biosu A tam mi ta klávesnica šla ale po zapnutí PC nejde A kde som sa tam skúšal dostať znova tak to nešlo predtým ako som sa tam dostal som vybrať baterku