Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výmena nového hardisku

Dobrý deň, vymenil som nový hardisk za starý nefunkčný, zapojil a zapol pc, pise mi ze vlozte system disk na bootovanie? Co s tým? Mozte mi to prosím blizsie popísať ako na to? vopred ďakujem.

lol a co cakas ze windows + vsetko ostatne tam nahadzu trpaslici?
preco sa ondis do pc ked nic o tom nevies?

nabootuj z instalacneho cd/dvd a nainstaluj si OS.

ak nevies ani co to je a skade to zozenies, to sem ani nepis a daj to do servisu, kde ti to spravia. narychlejsie a najefektivnejsie riesenie.