Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mulitimedialní PC

Dobrý den.
Prosím o poskládání multimedialního PC do 10 000. vlastním CASE bitfenix Comrade takže v sestavě být nemusí.
Hraji Pouze dotu 2 takže počítač bude využíván na internet, filmy a hodně doty :).
Rád bych aby dota běžela na minimalní detaily aspon na 60fps stabilně (vysoké detaily spíše ruší a otravují hraní).

takže Do 10 000 a bez case. Děkuji :)

integrovaná graficka karta bude stačit ?
dota má:
Minimální sestava
— Procesor: Intel Pentium 3,0 GHz
— Operační paměť: 1 GB (XP), 2 GB (Vista/7)
— Grafická karta: nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X800
— OS: Windows XP/Vista/7

Doporučená sestava
— Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
— Operační paměť: 1 GB (XP), 2 GB (Vista/7)
— Grafická karta: nVidia GeForce 7600/ATI Radeon X1600
— OS: Windows XP/Vista/7