Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstránenie fotky alebo aplikácií

Dobrý večer, ak vymažem fotku alebo pesničku alebo odinštalujem aplikáciu stále zostane v telefone? Mám Android a ide mi o to ze všetko čo vymazem ci nezostane v pamati naprk aplikacia fotka ako prach a časom spomali telefon, diky vopred.

Ne, ne.
O nesekání se stará procesor ne paměť, a fotka využívá jenom paměť takže tak, za to když si nainstaluješ facebook který furt hledá aktuálnější zdi tak ten z procesoru třeba taky užírá a to zpomaluje systém protože procesor se nemůže plně věnovat kašpařením na Androidu protože část výkonu jde do facebooku.