Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasitost zvuku na notebooku.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat muj otec si upgradoval systém na Windows 10, později se vyskytl menší problém tak musel zpět na windows 7, ale na win 10 měl o hodně hlasitější repro. než má na win 7 tak bych chtěl vědět jestli by to nešlo nějak zesílit nebo buh ví. :-D Děkuji.

Nastavenie hlasitosti ma aj kazdy prehravaci SW a aj v ovl.panely-zvuky v detailnych nastaveniach prehr.zariadenia je mixer, aj vpravo dole je toho viac nielen jeden posuvnik.
Ked to budes dlhodobo prevadzkovat silnejsie jak na max co ide nastavit v OS od vyrobcu, tak sa to moze znicit.