Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB - vystup VGA/HDMI nejde - vadny ntb?

Ahoj,

mam ASUS NTB (nemam ho pri sebe momentalne, takze neviem presny model) s prasknutym displejom. Ked ho zapnem na externy monitor cez VGA alebo aj k telke cez HDMI tak nejde z neho ziadny signal. Rozsvieti sa kontrolka napajania, aj ledka na HDD blikne zopar krat a koniec.

Otazka:
Je mozne, ze ntb je OK, ale caka na nejaku hlasku(napr.chyba z biosu), ktora sa zobrazuje len na internom (prasknutom) LCD?

Zobrazuje sa cez HDMI vsetko (vratane prvotnych informacii z biosu) alebo sa HDMI vystup zapina az ked nabehne win?

Je mozne ze caka na nejaku klavesu, a nemusi sa zobrazovat POST aj na externom monitore. Je to len vec toho jak to vyrobca v BIOSe polepil/nastavil ze ci to zobrazi alebo ne. Ale vzhladom na to ze to nebotuje do Win, tak je v tom toho zrejme vadneho viac ako len prasknuty display, na display to urcite necaka :)

P.S. mozno ze ked to zapnes a hned rychlo zavres veko tak by to mohlo zobrazit POST aj na externy monitor, ale u notebookov to vacsinou nereaguje v POST na LID.
P.S.2. ked chces pocut moj nazor tak niekomu to spadlo a je to uplne vadne alebo urvate v tom nieco (nejake konektory od dosky) apod