Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad pro PC

Dobrý den,

nedávno jsem si pořídil hru "Rocket League" ...
Hra mě zaujala a tak si chci koupit i ovladač pro lepší hraní..

Chci se zeptat, jaký si musím koupit nebo je to jedno.. Samozřejmě nechci drahý, proto se ptám, zda-li je možné si koupit tento, aby byl kompatibilní s PC a i s hrou .. www.tsbohemia.cz

Případně, jaký typ je potřeba..

Kup si Microsoftí Xboxovej pro PC. Nejlepší možná varianta. Je téměř nesmrtelnej, padne krásně do ruky. Doporučuju typ typický pro XBOX 360, z hlediska pohodlnosti hraní podle mě je lepší, než ten novej pro XBOX ONE a není tak drahej. Každej, kdo ho okusí žádný Geniuse nechce :D