Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CAD vs MŮJ PC :D aneb bude cad fungovat na mém pc?

Dobrý den,

mám celkem dost starý pc, mám tam celkem dost špatnou grafiku atd... ve vlastnostech PC mám napsané tohle:

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @7300 2.66GHz
RAM: 4,00 GB
Hodnocení mám 3,5, nejslabší mám grafiku (Grafika: Výkon pro pracovní plochu aero)
Windows 7 a 64bit

Abych se dostala k jádru problému, kvůli škole potřebuju doma tvořit v programu autoCAD, ptám se, bude mi můj PC stačit na to, abych ten program rozjela? Studenti to mají na tři roky zadarmo, ale můžou to mít jen na jednom PC, takže kdybych kupovala jiný PC, už bych to nemohla mít zadarmo. Je to tak, ne? Nebo to říkám špatně?

Děkuju za odpověď.
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

No to ze ho mozes mat na jednom pc znamena ze ho mozes mat prave na jednom pc a nie na dvoch naraz pretoze licenciu mas len na jedno pc. A na akom jednom pc ho budes mat tak na tom hadam nezalezi. A inak na autocad (predpokladam 2D) to postacovat bude, akurat by som zvazil prikupenie RAM pokial je to ovsem mozne (limit dosky, pocet slotov, financne moznosti ...).

No právě, ted si vem, že si to nainstaluju na můj špatný starý počítač a nebude mi to fungovat, právě proto že mám starý a špatný počítač. Proto se ptám, zda to bude fungovat na mém počítači. Navíc nejsem si jistá, jestli to právě tak funguje ta licence CADU. Co když ti PC odejde? Studentovi PC odejde a on nebude moci dělat v cadu jen proto, že se mu zničí pc? bude si muset kupovat verzi za 100 tisíc jen kvůli takové blbosti? To mi přijde jako hloupost. Musí být možnost si to nainstalovat jinde.

děkuju za odpověd, ano jedná se o (2D)

Pravě grafika je na hovno a nemůžu dát novou prostě... zbytek mám úplně vše hodnocení 6,0+-.

S takovým křápem se snad můžeš pouštět do 2D cadu... to mě nějak nepřesvědčilo. takže určitě můžu, ano? Nevím co je to aero hnus, ale děkuju za odpověd! :D