Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přihlásit k účtu Google

Dobrý den mám mobil Sony Xperia U a potřeboval bych vyřešit jeden problém.Včera jsem jej obnovil do továrního nastavení,potom jsem se chtěl přihlásit do účtu google,napsal jsem tam email a heslo a ukázalo mi to Je nám líto...
Uživatelské jméno a heslo si navzájem neodpovídají.Zkuste to prosím znovu.
Jak můžu tenhle problém vyřešit?
Děkuji za odpovědi.

Vzpomenout si na spravne heslo (pripadne, pokud ma nejake zvlastni znaky, jako Y a Z a !@#$$%&&*() a 1234567890 a tak, tak si i vzpomenout na to, na jake klavesnici jsi ho psal)

Nebo, pokud tam je, tak pouzit moznost "zapomel jsem heslo" a odpoveddet kontrolni otazku (druhe heslo).

Ono se ta hesla pouzivaji prave proto, aby se dovnitr nedostal nikdo, kdo ho nezna, takze pokud by slo (snadno) obejit, tak je ten system proste udelany blbe.

v účtu přes PC najdi položku Nastavení Povolit méně bezpečné aplikace: Vypnuto a přepni na zapnuto. Pak se bez problémů přihlásíš, potom to klidně zase opět můžeš vypnout. Tohle platí pro ty, kteří nemají dvoufázové přihlášení!