Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte PC skříň

Prosím doporučte skříň do levnější PC sestavy I3 + asi gtx 750 ti.
kolem 1000- 1200 kč. Zatím nejlíp mě vychází Silentium PC M-25 , ale vzhledově se mě moc nelíbí.
idealně:
-zdroj dole
-USB 3.0
-USB zepředu(není podminkou)
-prach. filtry
-že být i mATX

Díkec

Montoval jsem do ní PC pro synovce. Za tu cenu jsem čekal, že bude horší, ale není to vyloženě papír, větráky jsou IMHO OK, nejsou hlučnější než větrák na grafice a procesoru. Zadní větrák je připojitelný do základní desky, takže jej řídí deska, přední má konektor na Molex na 5V, takže je tichej.
Někde na PCTuningu je na tuto bednu recenze, pročti si ji. Nesmíš zapomenout, že je to bedna za necelých 9 stovek, což je opravdu pakatel. Navíc je kompletně černě lakovaná, tedy i zevnitř ve všech koutech, ne jen na místech, kde je to vidět, uvnitř nejsou ostrý hrany, o který by ses pořezal. Jak jsem psal výše, byl jsem překvapen, čekal jsem něco mnohem horšího.
A takovej bonus - harddisky se tam montují na lišty, DVD-ROM je taky bezšroubková a je tam i místo/slot na montáž 2,5" HDD/SSD. To bych u levné bedny nečekal.

Fractal Design je hrozna, mam podobnyho smejda AplusCase a nejak mi to pri koupi nedoslo, ale seshora se do ty skrine hrozne prasi. Menit kvuli tomu case nebudu, ale uz bych si to nikdy nekoupil. Hodne se mi na pohled libi ta SilentiumPC, firmu Zalman nemam rad, ale taky nevypada spatne.

Ten Silentium PC mi podle fotek přijde vnitřně skoro stejnej, jak ten Zalman. Ani bych se nedivil, kdyby to jeli ve stejné fabrice.
Fractal design mi přijde na můj vkus až příliš perforovanej - díry v bočnici, díry nahoře. Více větráků v bedně neznamená lepší větrání a když tam není větrák, tak to akorát narušuje tok vzduchu.

Mám dobrou zkušenost se Zalman Z3 Plus, montoval jsem do toho počítač pro synátora. Překvapila výbava větráky, jednoduchá regulace otáček větráků (pomalu/rychle), prostor (vejde se i 30cm grafika), něco jako prachové filtry a jako bonus pro juniora okno na boku skříně :-). Plech slabší, ale nikde nedrnčí a při montáži se o nic nepořežete.