Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění Windovs

Ahoj,
potreboval bych prosím ,pomoct.
Zapnu kompl a nabíhá mi normálně obrazovka, pak se objeví na monitoru, že byl PC vypnut nesprávně a chrání data proti přepsání,.... na výběr mám (spustit běžný způsobem, stav nouze a další,...) at´kliknu na jakoukoli možnost kompl dále nejede a Windows se dál nenačítají, restartuji PC a znovu se to opakuje i když si vybereju jinou možnost Windows nenaběhnou. Víte jak mi poradit, díky K.

bolo to tu uz moc a moc krat spomenute. budete potrebovat stiahnut program na testovanie, napr. memtest. sformatujete si jednudisketu, program si prekopirujete na nu, nabootujete z biosu tu disketu a nechate program bezat aj pol dna. ak vyhodi chyby, mate chybne, nekompatibilne ram moduly. staci?