Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno driver pro základní desku

Dobrý den, potřeboval bych pomoct. Nemůžu sehnat driver na mojí základní desku, resp. mi nejde internet. Na ofc. stránkách od ASUSu jsem žádný driver správný nenašel, našel jsem na internetu už 3 drivery včetně realtekku (pro síťový adaptér ethernet), ale ani jeden nefungoval, tak už nevím.
Mám desku: M5A78LM_LX3

Budu rád za každou pomoc.
Děkuji

Děkuji mockrát, už to funguje. Chci se zeptat, poslední dobou(spíše od doby, co jsem jí zapojil) mi blbnul net. Měl jsem totiž kvůli tomuhle v počítači namontovanou síťovku, která je ale opravdu hodně hodně stará. Když jsem jí vymontoval a internet zapojil do desky, tak bude asi přenos rychlejší, že?