Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o vysvětlení spotřeby

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na (pro vás) jednoduchou otázku. Jde mi o to že bych si chtěl koupit novou grafickou kartu ale nevím jestli mi to utáhne zdroj. Tak k věci. Zjistil jsem si že můj zdroj ma 350W a grafická karta má spotřebu 120W. To mi nestačí si ale zjistit tohle ale musím si zjistit jestli to utáhne i ostatní komponenty? Já doufám že jste mě pochopili píšu to narychlo tak vám děkuju moc za odpovědi a za rady :).

Tak co by mi to teda mělo teoreticky rozjet? Já nejsem tase takový hráč který čumí jen na grafiku mě jde hlavně o příběh ale taky aby to bylo vůbec nějak hratelné. Například bych si chtěl koupit Watch Dogs, Shadow of Mordor, Far Cry, atd...

Cislo na zdroji napriklad tvych 350W je jen orientacni, aby se zhruba vedelo kolik ten zdroj da. Ty opravdu dulezita cisla jsou na stitku zdroje a je to maximalni proudova zatez pro jednotlive vetve zdroje. Takze pokud mas zdroj naddimenzovany, nemusis nejaky stitek resit a staci ti to obecne cislo treba 600W, ale pokud mas zdroj, ktery tu zatez zvladne jen tak tak, coz je tvuj pripad, tak te zajima predevsim to, co je na stitku zdroje v jednotlivych vetvich.

Tipuju, ze ti 350W nebude stacit, ale bez uvedeni poradne specifikace tveho PC se to presne spocitat neda, to snad chapes.