Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook reinstalace

Ahoj, když budu reinstalovat ze zálohy notebook asus, na kterým původně byly windows visty a nyní windows 7, co se mi objeví po reinstalaci? Visty jako když byl notebook koupený, nebo sedmičky? Nevím jestli to není jako u telefonu, když se instaluje novější android, tak tam při obnově do továrního nastavení naskočí zase ten poslední nainstalovaný aktualizovaný android. Děkuji Jarda

jo já vím, už jsem to dělal, jen jsem tam neměl ty sedmičky, tak jsem nevěděl. Akorát pořád tápu jak se musí zaškrnout při instalaci aktuální umístění počítače (doma, práce, veřejné místo). Já dávám doma. Pokaždý to funguje, tak je to asi dobře ne? :-)