Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichá PC case.

Zdravíčko, hledám, co nejtižší a v rámci možností co nejmobilnější case. Nepotřebuju žádný průhledný srandy z boku, bezšroubkový instalace a podobně. Chci jen, aby byla co nejtižší a aspoň s nějakou možností příjemného cable-managmentu. Pokud by jste měli dobrý tip na kvalitní tichý ventilátor, tak budu vděčný.

Prolezl jsem hafo fór, testů a podobně. Ale zaboha se nemohu rozhodnout, takže budu vděčný za osobní zkušenosti. :-)

Požadované parametry:
--------------------------
ATX
Tichá
(mobilní)
Bez zdroje
--------------------------

Potřebuješ bednu s 120 mm větráky a bez zbytečných perforací, pro minimalizaci rezonancí je nutná pevná konstrukce. Pro svoje požadavky jsi však neuvedl to hlavní - maximální cenu, kterou jsi ochoten za tu bednu zaplatit.
A jestli chceš tichej PC, musíš uvažovat nad TDP jednotlivých komponent - čím menší produkce tepla, tím snaději se to potichu chladí.

Aha, takže výuka.
Každá skříň je sama o sobě "tichá", ono to jsou jen kusy plechu a plastu.
ATX + "mobilní" si nedovedu představit! Už velikost desky vyžaduje také patřičnou skříň a te je tu také problém délky přídavných karet. Takže buď hliníková slitina, která sníží hmotnost, nebo pseudoskříň z tenkého ocelového plechu.
Ventilátory Noctua.
Asi nejlépe by bylo napsat, co to doopravdy chcete!