Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno S.t.a.l.k.e.r

Cawes , mam jeden problem, pujcil jsi od kamose hru stalker a hra normalne jde , jde vsechno , az na to ze cely pozadi od zeme az nahoru (takze stromy , poletujici ptaci , atd...) se snimaj proste prez sebe , neni to sekani ,ale proste kdyz otacim mysi , tak se stromy zacnou navzajem prekryvat , atd... a nemizito ! cely pozadi se mi prekrejva prez sebe takze po par vterinach hrani je pozadi jej jeden velkej barevnej blivajz! Neni to vinou treba ovladacu na grafarne ci tak neco , mam nVidia 6600GT , zadna novinka ,ale hra by na to mela jit !

No neseka se v rozliseni 1024x768 , a detaily na Medium ! a kdyz si snizim detaily ,rozliseni ,atd.... tak to vubec nepomuze !!! Direct X mam v poradku , u jinych her mi tohle nikdy nedelalo !! neda se to hrat , kdyz vsecko od travniku vejs se snima prez sebe :( ,ted zkousim nainstalovat jiny drivery od nVidie , uvidime....