Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na flashce zmizelo místo

Dobrý den,
Mám 8GB flashku, ale stalo se mi, že na ní najednou mohu využít pouze 49MB.

Ve správci disků mám napsané, že (obrázek)
m4U5

a nevím na co mám kliknout, abych mohl přiřadit těch nepřiřazených 7.38 GB

přikládám ještě co se zobrází pro kliknutí pravým tlačítkem:
m4U5

EFI system Partition. Je pravda že jsem na ní dříve měl Linux.

druhý screenshot se mi nějak pokazil, ale v podstatě tam byla jen hromada zašedlejch nabídek a nic co by mohlo ten disk spojit.

Teď jsem program nainstaloval, a stačily 3 kliknutí vše funguje jak má.

Děkuji, myslel jsem že t umí pojit samotný windows