Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní počítač

Dobý den, chtěl bych poprosit o poskládání pc, jsem v tom úplny amater a nechci dávat o 20k více, za to že si koupím pc už postaveny

tak bych vás poprosil o pokládání herního pc aby byl vykonny na hry do přištích x let a aby umel 4k
cena: no čím levnější tím lepší :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Je potřeba si uvědomit, že tvé požadavky nejdou dohromady.

Věty typu:
"aby byl výkonný na hry do příštích x let a aby uměl 4K"
.. a zároveň "no, čím levnější, tím lepší"
To nejde dohromady.

Pokud chceš opravdový požitek ve 4K sevším všudy, šetřit opravdu nemůžeš. Ale pokud chceš škudlit, kde se dá a nechceš brutality typu "GTX 980Ti" či "i7-5960X", minimum bych to viděl třeba takto. A při troše skromnosti by sis s tím měl vystačit. Samozřejmě to není ten TOP od všeho, po čem bys mohl sáhnout. Takto seš v tom za cca 45k. Samozřejmě, výkon můžeš mít ještě větší, ale spadneš do toho za minimálně ještě jednou tolik :-)

MYFM