Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zapnout zdroj

Ze starého počítače jsem vymontoval ATX zdroj.
Chci jej použít, ale neumím jej zapnout.
Zdroj je kompletní, při demontáži jsem žádný drát neuštípl.
Není u něj vypínač. Nejspíš jsem jej od vypínače odpojil,
nevím kterým konektorem. Prosím poraďte.

Cierny "-12V" spojit so Zelenym vodicom "ATX On" na ATX 24 Pin konektore
Ako pise hore uzivatel ms niektore zdroje maju ochranu preti "behu na prazdno" teda aby sa nezapli kym nie su pripojene k Motherboard/Doske teda staci dat nejaku zataz/odber na vystupy (vacsinou +12V) Osobne som na to pouzival malu (tlejivku/autoziarovku) na 12V.