Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast je lepší než NOD32!

V poslední době pozoruju často nakažené počítače s NODem. Předpokládám že jde o aktualizované verze toho antiviru. Můj postup je v takovém případě vyndat HDD a v jiném, služebním počítači s aktualizovaným NODem odstraňuji viry.

Není poprvé co jsem potom pomocí avastu našel další zapomenuté viry /prokazatelně divné dll a podobně v system 32/ čili žádné plané poplachy.

Například dneska NOD32 nechal na disku něco co Avast označuje jako Win32.Zhelatin-ML

Takže se mi zdá že NOD32 ztrácí své jméno. I AVG se mi zdá že se ve verzi 7,5 podstatně zlepšilo. Spokojený jsem byl i s free AOL http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/i ndex.adp

tak ty jsi asi padlý na hlavu ne???zajímavé že avast odstraní hovno,i když to nahlásí a nod mi zachycuje všechno!!!např:.měl jsem avast a ségra přitáhla win32/warezov a Avast ho hlásil 50 ale neodstranil,s nodem takové problémy nemám

nod mi zachycuje všechno

idealista? nn naivka

EDIT: ac nepouzivam avast a od nod jsem uspesne zdrhnul - tak co si pamatuji tak nod se vyznacoval prima detekci ale prachbidnou odstranovatelnosti a kdyz jsem se domak ze ac NTFS existuje staleti tak tento program nescanuje ADS (tusim uz 2 roky to umi) tak sel pryc - cili to je dovetek k tomu tvemu "vsechno"

A Avast umi ADS??? Podle miho teda ne... Ja si myslim ze zrovna Avast scanuje pouze primarním datovy prud... Pokud tomu tak neni napis mi prosim na ondrej.hav@seznam.cz... Touto problematikou se moc nezabyvam... Mam Avast profesional, a Kerio personal firewall a s virama problem nemam, ale to jestli Avast scanuje ADS mi zajima... Dekuju