Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počíteč restartuje po instalaci W7

Zdravím,
prosím čím může být způsobeno že po instalaci Win7 do PC, mi wndows nenaběhne.
Pc se neustále restartuje , nezačne se Os ani načítat.
OS nainstalován na SSD

Konfigurace

zakladovka Gigabyte Z97 -D3H
CPU i5 -4590
Ram 8G
SSD Samsung 128G 850EVO
HDD Samsung 700G
jedná se o novou sestavu(ještě na ní nic nainstalováno nebylo)

díky za rady

Instalacku W7 bootuj v legacy mode, ne v UEFI mode, a v instalatore zrus oddiely toho ssd a daj to instalovat na prazdne miesto nech si Win vytvori oddiely aj MBR sam tak jak potrebuje.
A pocas instalacie maj ODpojeny ten druhy HDD, a nasledne si nastav spravne boot v BIOSe aby bootoval z SSD a ne z toho druheho HDD.