Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby při tisku PDF

Dobrý den.
Můžete mi prosím poradit, jak se dá vyřešit tato věc?

Tisknu poměrně hodně PDF souborů a občas (minimálně jednou denně) se stane, že místo tisku začne tiskárna chrlit za sebou stránky s paznaky, jak je uvedeno v příloze. Pomůže jen tiskárnu vypnout (a modlit se, že tam nešikovně neuvízne papír), smazat frontu a tisk opakovat.

Windows 7 64bit
Adobe Reader 10.1.0
Tiskárna HP P2015d

Vyměnil jsem USB kabel, tiskárnu za stejný typ, znovu nainstaloval ovladačů tiskárny po jejich odebrání bez zásahu do registrů. Dpi je dáno souborem, který už existuje a snížit se nedá. Další už mě nic nenapadá.

Samotné tiskárny dokážou obdivuhodné věci a hlavně poté, když jsou za zenitem - mimo jiné používají svoji vyrovnávací paměť. Jedna s podobnými příznaky mne trápila stejným způsobem a pomohlo jen pravidelné vypnutí a odpojení z elektřiny a připojení po pěti minutách. Pak nastartovala a fungovala cca týden a pak opět zbývalo jen odpojení od elektřiny a týden slušného chování byl zachován.