Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypinání pc při 55C

Dobrý den,
Mám takoví problem,nedávvno jsem koupil procesor fx6200 a k tomu chladič gelid tranquill rev 3 ale pokud zapnu hru tak po 5 minutach mi zčerná obrazovka a pc přestane pracovat,zkoušel jsem i furmark (cpu burner) a jak říkam při 52 se vypne pc nevím si stím rady,pasta na cpu je vše tak ja nevím co stím ? poradí někdo ? předem díky

Tak já nevím co si měl co máš teď jestli si měnil ten CPU a jestli ho vůbec podporuje ta MB máš napsat komplet komponenty co máš a ne takhle po částech,jestli si něco měnil a předtím to jelo Ok tak si nejspíš něco udělal špatně když to padá(Bios aktuální k novému CPU atd)

teď jsem třeba hral hru a měl jsem teplotu jen 35c a nevypl se a to jedu na integrovane,a taky jsem si všiml že když zkouším ten cpu burner zapnu ho a jak mam kolem 48C tak vidím na monitoru takove čáry vibrovat a po chvilce citim jako by se něco pálilo.. tak ja nwm no ..

Tak užjsem zjistil čím to bylo,na desce jsem měl 8pin a na zdroji bylo jen 4 pin (k procaku) tak jsem k tomu dokoupil redukci na 8 pin,to je duvod proč se to palilo a vypínalo.Vyřešil jsem to tak že jsem koupil novej zdroj rovnou s tím 8 pinem a je to ;) díky za rady a ochotu :)

nene,fakt to bylo tím 4 pinem měl jsem to v opravě. byla to 4 pin redukce na 8 pin mezi tím kablem a redukci to skoro hořelo,protože to nedavalo tolil energii kolik to mělo dát.Do procáku ten procak je pravě už na 8 pin když to bude 4 pin tak by to zase dělalo tohle. zaplatil jsem 2 000 za zdroj ale vím že to bude ok :D takže i tak díky hoši ;)