Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Ahoj, Zítra si chci koupit nový notebook a ost silně uvažuju nad tímhle http://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-572g-54q0-cer na/168943/produkt

Docela se mi líbí komponenty i vzhled.Bude to stačit na internet filmy a nějaký hry ? Stolní pc na intru mít nemohu takže aspon tenhle notas..
Popřípadě kdybyste mi mohli dát další návrhy cenově podobné.. :-)

Mimochodem všiml jsem si že u ramek je tu ddr3 a u některých je ddr3L je v tom nějaký výrazný rozdíl ?

Díky Jenda

acer a hry nejde dokopy. Napíš cenu ja ti najdu lepší...

(acery majú dosť problémi s prehrievaním, tiež majú problémi zo základnými doskami (hlavne časť na ktorej sú čipy čo riadia napájanie notebooku))