Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová zvuková karta -> pravidelné rušení zvuku v chrome

Čau, koupil jsem si zvukovou kartu a mám problém při přehrávání videa/hudby v google chrome - v pravidelném intervalu 5ti sekund dojde k velice krátkému "zašumění" ve sluchátkách. Dělá to pouze v google chrome na jakékoliv stránce, kde se přehrává hudba/video. Pokud si pustím hudbu v AIMPu, tak k rušení nedochází. Stejně tak nedochází k rušení při přehrávání hudby/videa v IE. V chromu jsem vypl všechny rozšíření, ale nepomohlo to.
Předtím, když jsem běžel na integrované zvukovce, tak se tento problém neprojevoval. Máte nějaký nápad, co s tím?

Taky mám problém se zvukem v chrome.Asi polovina videí na youtube,které jsou v HTML5 při přehrávání šumí jako rozladěná televize,původní zvuk je tam taky slyšet,ale je tišší.Když je ticho ve videu,tak to nešumí.Když video stáhnu a přehraju,tak to taky nešumí.