Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, plánuji si vyměnit grafickou kartu na PC, ale je integrovaná a někde jsem četl, že se integrovaná grafika nedá odpojit ani nahradit, tak bych se chtěl zeptat, jestli je to přece jenom nějak možné.
Četl jsem to u dotazu na notebook, já mám stolní.
Moje grafická karta je : AMD Radeon HD 7660D

Ještě jsem se dočetl, že stačí napojit nová a stará se automaticky přestane používat, ale já nevím, jestli ji do bedny nacpu, když tam mám tuhle.

Snad nějak pochopíte, o co mi jde. Na PC jsem úplný laik, tak to prosím berte na vědomí. Díky

Záleží na rozměrech case a grafiky, to snad dokážeš zjistit pomocí internetu nebo metru. Ta nová grafika se dává do slotu, integrovaná se nevyhazuje, prostě se nebude používat. Další omezení může být nedostatečný výkon zdroje. Asi by bylo nejlepší to odnést do servisu nebo si k tomu někoho pozvat, ale kdo by za takovou primitivní věc chtěl platit, co?

Ještě když už jsem v tom, myslíte si, že by stačila nějaká takováhle grafika, na rozjetí nových her? Nepotřebuju hry jet na plné detaily, stejně jsem zvyklý hrát všechno na nejnižší grafické nastavení, už jenom z důvodu, že si víc než na grafiku potrpím na hratelnost. Zvládla by např. GTA V, Witcher III nebo Dying Light alespoň na minimum? http://www.czc.cz/asus-gtx750-phoc-1gd5/146756/pro dukt