Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil ničí baterie

Zdravím, potřebovala bych poradit, co se mi to asi tak mohlo stát s telefonem.Včera jsem si jej plně nabila, a z ničeho nic byl mobil "mrtvý" tak jsem zkusila baterii v manželově telefonu(máme úplně stejné baterky) a také to nešlo, tak jsme usoudili, že je to baterií.Jelikož potřebuji telefon kvůli hovorům více než manžel tak, jsem si do mobilu dala jeho baterii včera večer a dnes se stalo to samé co s moji baterkou..je také k.o. Jak je možné že můj mobil "likviduje" baterie? Na mobilu po zapojení nabíječky svítí světýlko a problikává logo Lenovo, rozsvítí se a zas zhasne a furt dokola.Předem díky za reakce.

Vím, že na tom to nezáleží, chtěla jsem jen znát názory dopředu, čím by to mohlo být..kolikrát je vyjádření reklamace, že si za to člověk může sám..to je fuk..ale ted už to vůbec nechápu!!!Dala jsem si opět svoji baterii zpátky do svého mobilu a najednou se zas normálně nabíjí, ale manželova ne, nejde nabít ani v mým mobilu ani v jeho.Předtím nešla též moje baterie nabít ani v mým ani v jeho mobilu a ted se zas nabíjí..tak co to má být?!Jsem z toho jelen...